خانه / فیلم و سینما / بازیگران / پرویز پرستویی سه روز بدون وقفه مقابل دوربین
تبلیغات

پرویز پرستویی سه روز بدون وقفه مقابل دوربین

پرویز پرستویی سه روز بدون وقفه مقابل دوربینReviewed by My on Aug 20Rating:

تصویربرداری از هشت صبح سه ‌شنبه ۲۹ مرداد تا هشت صبح جمعه بدون توقف
پرویز پرستویی برای این کار مورد آزمایش‌های مختلف پزشکی قرار گرفت
images

arteMa_«بیداری برای سه روز» به کارگردانی مسعود امینی و تهیه‌کنندگی مجید شیخ‌انصاری‌ به صورت مستند داستانی، پرویز پرستویی را سه روز بدون هیچ وقفه‌ای مقابل دوربین ثبت خواهد کرد. پرستویی برای آمادگی در این فیلم به همراه سهیلا گلستانی دیگر بازیگر و سایر عوامل در روزهای گذشته مورد آزمایش‌های مختلف پزشکی قرار گرفتند تا مشکلی برای سه روز بیداری نداشته باشند.

این قصه از هشت صبح سه ‌شنبه ۲۹ مرداد ماه آغاز می‌شود و تا هشت صبح جمعه ادامه خواهد داشت. پرستویی درباره این فیلم گفت: قصه خاصی نمی‌توانم برای فیلم «بیداری برای سه روز» تعریف کنم و فیلم اتفاقاتی را روایت می‌کند و با خط فکری که کارگردان دارد خودمان قصه را کاملا مستند پیش خواهیم برد. وی افزود: «برای اولین بار است که چنین اتفاقی در ایران می‌افتد و دوربین بدون وقفه طی سه روز سوژه‌ای را به تصویر می‌کشد و ممکن است چنین اتفاقی در دنیا نیز بی‌نظیر باشد.»
پرستویی و گلستانی در این فیلم در نقش خودشان مقابل دوربین می‌روند. این فیلم اولین ساخته سینمایی مسعود امینی محسوب می‌شود.

پرستویی چندی پیش پس از مدت‌ها در فیلم «مهمان داریم» محمد مهدی عسگرپور بازی کرد و این روزها خبرهایی مبنی بر حضورش در جدیدترین ساخته‌ی رضا میرکریمی مطرح می‌شود.

۳۱۶

0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*


*

رفتن به بالا